Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmail



sitede Web'de

 

 



 


“Yıldız’ın Cazibesi Her Geçen Gün Artıyor”


 

Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi’nde, Buruciye A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Altun ve birim sorumluları ile bir araya gelerek, Yıldız Dağı’nın genel durumunu ve 2018-2019 kış sezonunu değerlendirdi.



Buruciye A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Altun ve birim sorumluları Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi’nde yapılan faaliyetler hakkında Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’ya bilgiler aktardı.



Merkezde kış sezonunun yoğun geçtiğini ve kayak severlerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı mutlu olduklarını dile getiren Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, “Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi her geçen gün cazibesini daha da artırıyor ve büyümeye devam ediyor. Sömestr tatili olması nedeniyle kayak merkezimiz yoğun bir talep görüyor. Otelimiz tam kapasite ile çalışıyor. Haftanın her gününde de kayak severler tesise akın ediyor. Yıldız’ın tam kapasite ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermesi ve komşu şehirlerden kayak severlerin gelmesi bizleri mutlu ediyor” dedi.











Sayfa Başı