Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


İl Genel Meclisi Ocak Ayı Toplantıları Sona Erdi

Sivas İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantıları tamamlandı. Hafta boyunca devam eden toplantılar, meclis başkanı Sedat Özata ve birinci başkan vekili Ferhat Ünsal başkanlığında gerçekleştirildi.

 


Beş gün süren oturumlarda gündem maddeleri, meclis üyeleri tarafından görüşüldü. Meclis divan kâtipleri Ziyaeddin Mat ve Ali Yaman tarafından Aralık ayı meclis karar özetlerinin okunmasıyla başlayan toplantılarda; Meclis gündeminde yer alan konular tek tek görüşülerek karara bağlandı. 

İdaremizin bir önceki yıl gelir ve giderleri ile hesap ve işlemlerinin denetlenmesi için oluşturulacak Denetim Komisyonuna; İl Genel Meclisi Üyelerinden İdris Yazıcı, Yakup Çınar, Zeynel Yayla, Ahmet Çetin, Nihat Güler seçildi. Ayrıca 2019 yılı faaliyetleri için İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Mütevelli Heyetinde görev alacak hayırsever vatandaşlar da belirlendi. 

 

Komisyon raporlarının görüşülmesinin yanı sıra il genel meclis üyeleri gündem dışı söz alarak, temsil ettikleri ilçeleri ve köyleri ile ilgili konuları da meclis gündemine taşıdılar.  Ocak ayı meclis toplantıları, meclis üyelerinin dilek ve temennileri ile sona erdi.     

  Sayfa Başı