Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Genel Sekreterimizden Birim Ziyaretleri


 

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, il özel idaresi ek binada bulunan Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak, kurum personellerimiz ile bir araya geldi. 

 

İncelemeler sırasında Genel Sekreter Yardımcım Mevlut Soysal, Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürümüz Sami Tokmak, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz İsmail Güner ve Yol-İş 2 nolu Şube Başkanı Eyüp Baran ve Birim Müdürleri eşlik etti.  Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürümüz Sami Tokmak atölye içerisinde bakımı devam eden araçlar hakkında Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’ya bilgi vererek sahada çalışan araçların periyodik bakımlarının atölye personeli tarafından ivedi bir şekilde yapılarak hazır hale getirildiği bilgisini aktardı.İncelemelerin ardından çalışanlarla bir süre sohbet eden Genel Sekreterimiz Kaya Yol Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne geçerek burada çalışan personeller ile bir araya geldi.

 

Genel Sekreterimiz Kaya; yol ve ulaşım hizmetlerinin yıl içerisinde yaptığı çalışmalara değindi. Yaklaşmakta olan kış sezonunda saha personelinin özveri ve sorumluluk bilinci içerisinde olacağını vurguladı. Sivas İl Özel İdaresi’nin çalışmalara ara vermeden devam edeceğini, sahip olduğu tecrübe ile önüne çıkabilecek engelleri kolayca aşabileceğini, bu güne kadar gösterdiği başarıların, bundan sonraki çalışmaların bir yansıması niteliğinde olduğunu belirtti.Sayfa Başı