Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Genel Sekreterimizden Birimlere Ziyaret
Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Ramazan Bayramının sona ermesinin ardından İdaremizdeki birimleri ziyaret ederek personellerle bir araya geldi.İdari ve ek binada yer alan birimleri tek tek gezen Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’ya, Genel Sekreter Yardımcılarımız Mevlüt Soysal ve Alpaslan Ceyhan da eşlik etti.

 

İlk olarak sahada çalışan personelleri mesai başlangıcında ziyaret eden Kaya; nice bayramlarda bir araya gelmeyi temenni ettiğini belirterek, “Hepimizin gayesi bu milletin hak ettiği şekilde muhasır medeniyetler seviyesinin üzerinde yaşayabilmesidir. Bunun için bizlerin vazifesini hakkıyla yerine getirmesi gerekiyor. Herkes üzerine düşen vazifeyi yerine getirdiğinde, bizler huzurlu şekilde yaşayabiliriz. Hem de bizden sonraki nesiller, huzurlu bereketli bir dünya da hayatlarını sürdürebilirler” dedi.

 

Kurban Bayramına kadar olan zamanı iyi değerlendirmeleri gerektiğini ve bayrama huzurlu bir şekilde girmeyi arzu ettiklerini ifade eden Kaya, “Bizler sizlere güveniyoruz, inanıyoruz. Bizleri bugünlere kavuşturan Mevla’ya şükrediyoruz. Bu ziyaretler vesilesiyle geçmiş bayramınızı tebrik ediyorum. Bizler ‘Sivas İl Özel İdaresi’ olarak büyük bir aileyiz, huzurumuz daim olsun.” şeklinde konuştu.Daha sonra ek bina ve ana binada yer alan müdürlükleri beraberindekilerle birlikte ziyaret eden Kaya; personellerimizin hem geçmiş Ramazan Bayramlarını tebrik etti, hem de Ramazan sonrası sürdürülecek çalışmalar ile ilgili talimatlar vererek çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Sayfa Başı