Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Valimiz Gül, Gölova İlçesini Ziyaret Etti
Valimiz Davut Gül, Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Devlet Su İşleri (DSİ) 19. Bölge Müdürü İsmail Kaya ve Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz İsmail Güner, Gölova ilçesinde çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.

Valimiz Davut Gül ve beraberindekiler, Gölova İlçe Kaymakamı Ali İhsan Başak, Belediye Başkanı İbrahim Yenidünya, Gölova İl Genel Meclis Üyesi İlyas Dönüş, ilçe kurum müdürleri ve ilgililer tarafından ilçe girişinde karşılandı.

Valimiz Gül, Başbakanımız Binali Yıldırım tarafından çevre düzenlemesi ve yolunun yapımı için talimat verilen Çoban Baba Türbesi'ne ziyarette bulundu. Gül ve beraberindekiler daha sonra Günalan köyüne geçerek, köy sakinleriyle de bir araya geldi.

İlçedeki köy yollarında da incelemelerde bulunan Valimize, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz İsmail Güner, yürütülen yol çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ayrıca Gül, DSİ tarafından yapılan köprü ile tarımsal sulama alanlarında da incelemelerde bulunarak yetkililerden konu hakkında bilgi aldı. Gül, ekonomik ömrünü tamamlayan ve yıkılarak yenisi yapılacak olan Gölova Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde de bir takım temaslarda bulundu.

Daha sonra; 15 Temmuz gecesi, darbe girişimini engellemek için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde darbecilerin açtığı ateşle vurularak şehit olan Sümer Deniz'in ilçedeki ailesini ziyaret eden Gül, şehit Deniz için dua ederek ailesi ile de bir süre görüştü.

Sayfa Başı