Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


İdaremiz İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
Sivas İl Özel İdaresi çalışanları, İdaremiz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Sivas İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, İl Genel Meclisi Başkan Vekili Ferhat Ünsal, İl Genel Meclisi Üyeleri, Genel Sekreter Yardımcıları, Yol İş 2 Nolu Şube Başkanı Eyüp Baran, Bem-Bir-Sen Sivas Şube Başkan Yardımcısı İbrahim Turan, İdaremizin birim müdürleri ve çok sayıda personelimiz katıldı.İftar yemeğinin ardından konuşma yapan Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, ramazan ayında birlik ve beraberliğin pekiştirildiğini belirterek, "Bizlerin burada buluşmasına vesile olan Ramazan ayının sonuna geldik. Ramazan'ın feyzinden bereketinden hep beraber nasiplendik. Ramazan ayının bereketi her zaman üzerimizde olsun” dedi. Kıymetli mesai arkadaşlarım diyerek konuşmasını sürdüren Kaya, “İdaremiz, yüklenmiş olduğu sorumluluğu hakkıyla yerine getiriyor. Sivas’ın yol ağının ve Sivas coğrafyasının zorluğuna rağmen; operatöründen Genel Sekreterine, çaycısından mühendisine, işçisi, memuru, hizmet alımı ile İş-Kur personeli ile bizlere katkı sağlayan bütün çalışma arkadaşlarımız, elbirliğiyle, gönül gönüle verdiği mücadeleyle vazifesini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dışarıdan gelen misafirlerimizin, İdaremizin hem kurumsal yapısını, hem de vazifesini yerine getirirken göstermiş olduğu başarısını anlatmaları bizleri ziyadesiyle memnun ediyor” ifadelerini kullandı.

 

Sivas İl Özel İdaresinin kırsalda, en ücrada yaşayan vatandaşlarımıza kadar hizmet götüren büyük bir kurum olduğunu ifade eden Kaya, “Yaptığımız işin farkında olarak, kullandığımız makinelerin, malzemelerin devletin bizlere emaneti olduğu bilinci ile, aldığımız maaşın alnımızın teri olması gerektiğine inanarak, özel idare çatısı altında vazifemizi yerine getiriyoruz” dedi. Sivas’ın şanına yakışır şekilde, halkına hizmet etmenin gayreti ve mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Kaya, “Çalışmalarda ki gayret ve çabalarınızdan dolayı her birinize çok teşekkür ediyorum. Dilerim ki, İl Özel İdaresi ailesinin bu çalışkanlığı, azmi, gayreti her daim devam eder. Öncelikle köylerimiz olmak üzere, ilçelerimizin, ilimizin ve memleketimizin kalkınmasını hep birlikte sağlarız. Bizleri bugün burada bir araya getiren İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğümüze, Yol-İş Sendikamıza, Bem-Bir-Sen Sendikamıza teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayan İl Genel Meclisi Başkan Vekilimize, meclis üyelerimize, sendikalarımızın kıymetli temsilcilerine ayrıca teşekkür ediyor, şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. En kötü günümüz böyle olsun." diyerek konuşmasını tamamladı.
Sayfa Başı