Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Köylerimiz Sağlıklı İçme Suyuna Kavuşuyor

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Yıldızeli ilçesi Bayat, Nevruz ve Menteşe köylerindeki içme suyu tesislerindeki çalışmaları yerinde inceledi.

İdaremiz, köylerimizi sağlıklı içme suyuna kavuşturmak ve mevcut tesislerinde bakım ve onarımını gerçekleştirmek üzere çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İmkanlar ve kaynaklar ölçüsünde insanın var olduğu her yere hizmet götürmeyi ilke edinen İl Özel İdaresi ilçelerde ve köylerimizde yoğun bir şekilde çalışma gerçekleştiriyor. 

İş sezonunu yoğun bir şekilde başlayan İdaremiz Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü, yatırım programı çerçevesinde Yıldızeli ilçesi; Bayat, Navruz ve Menteşe köylerinin tahrip olan isale hattı ile şebeke suyu hatlarının bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyor. 

Bu kapsamda; Genel Sekreterimiz, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürümüz Sami Dağ ve İdaremizin teknik personelleri Bayat köyünde incelemelerde bulundu. Mevcut isale ve şebeke hattının yenilendiği, içmesuyu depo yapımının sürdüğü Bayat köyünde, Genel Sekreterimiz yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra Nevruz köyüne geçen Genel Sekreterimiz ve beraberindekiler, içmesuyu depo bakım onarımı ve isale hattında yürütülen çalışmalar ile Menteşe köyünde yapımı devam eden yeni içme suyu deposu ve isale hattındaki çalışmaları yerinde incelediler.

Sayfa Başı