Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Genel Sekreterimiz Kangal'daki Çalışmaları Yerinde İnceledi
Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, İdaremiz tarafından Kangal ilçesinde yürütülen çalışmaları yerinde görmek üzere bir takım gezi ve incelemelerde bulundu.

İlçedeki inceleme gezisinde Kaya’ya, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz İsmail Güner, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürümüz Ahmet Yiğit ve Su ve Kanal Hizmetleri Müdürümüz Sami Dağ da eşlik etti.

Genel Sekreterimiz Kaya, Kangal ilçe kırsalında devam eden asfalt yama çalışmalarını yerinde inceledi. Kaya, 2017 iş sezonu içerisinde Kangal ilçesinde yürütülecek olan yol çalışmaları ile ilgili İdaremiz Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz İsmail Güner’den bilgi aldı. Kangal ilçesinde bugüne kadar 258 km yol ağının asfalt çalışması tamamlanırken, bu sezon ise 77 km asfalt yama çalışması yapılacak.

Asfalt çalışmalarını inceledikten sonra Kaya ve beraberindekiler, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğümüzce Kangal ilçesinde yürütülen hizmetleri de incelediler. 211 çöp konteyneri ve 1 adet çöp toplama aracı ile Kangal’da kapatılan belde belediyeleri ile Kangal Balıklı Çermik’te çöp toplama hizmetleri ile ilgili Genel Sekreterimize bilgi sunuldu. 

İlçedeki incelemelerinin ardından Kangal Kaymakamlığına uğrayan Genel Sekreterimizi, Kangal Kaymakamı Sinan Aşcı ve Kangal İlçe Özel İdare Müdürümüz Ahmet Eyce misafir etti. Kangal Kaymakamı ile İdaremiz tarafından ilçeye yapılan ve yapılması planlanan hizmetleri değerlendiren Kaya, daha sonra Kangal Belediyesine ziyarette bulundu. Genel Sekreterimiz Kaya, Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk ile de bir süre karşılıklı fikir alışverişi gerçekleştirdi.


Sayfa Başı