Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Kaya, Köylerde Sürdürülen Çalışmaları Yerinde İnceledi
Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Sivas merkeze bağlı Yeniboğazkesen köyü, Törnük köyü ve Ulaş ilçesinde bir takım gezi ve incelemelerde bulundu.Genel Sekreterimiz Kaya’ya Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz İsmail Güner ve Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Sekreteri İbrahim Turan’da incelemeleri esnasında eşlik etti.

İlk olarak Yeniboğazkesen köyünü ziyaret eden Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya ve beraberindekileri, Yeniboğazkesen köyü muhtarı Hasan Uslu ve vatandaşlar karşıladı. Genel Sekreterimiz Kaya burada kilit parke ve yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, köyde yaşayan vatandaşlar ile geçmişte yapılan hizmetler ve gelecekte yapılması planlanan yatırımlar üzerine bir süre sohbet etti. Daha sonra Törnük köyüne geçen Kaya ve beraberindekileri de burada köy muhtarı Ali Çoşkun ve köy halkı karşıladı. Törnük köyü muhtarı Ali Çoşkun ziyaretinden dolayı Genel Sekreterimize ve beraberindekilere teşekkür etti.Genel Sekreterimiz Kaya, Yeniboğazkesen ve Törnük köyündeki incelemelerinin ardından Ulaş ilçesine geçti. Genel Sekreterimiz burada İlçe Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve Ulaş Belediye Başkanı İsrafil Göçkün ile bir araya geldi. İlk olarak ilçe kaymakamlığına geçen Genel Sekreterimiz Kaya burada ilçe kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek görüş alış-verişinde bulundu. Kaya’ya ilçe ziyaretleri boyunca Ulaş İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Çetin ve Ersin Özkan’da eşlik etti.

Genel Sekreterimiz ve beraberindekiler, kaymakamlık ziyaretinin ardından Ulaş İlçe Özel İdare Bakımevine geçerek İdaremiz ilçe personelleri ile görüştüler. Genel Sekreterimiz, Ulaş ilçesi kırsalında yürütülen çalışmalar hakkında İlçe Özel İdare Müdürümüz Suat Baygın’dan bilgiler aldı.

Son olarak Ulaş Belediye Başkanlığını ziyaret eden Genel Sekreterimiz Kaya, Belediye Başkanı İsrafil Göçkün ile bir araya geldi. Başkan Göçkün Kaya’ya Ulaş ilçesi ile ilgili ve belediyenin ilçede yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi.Sayfa Başı