Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Satranç Turnuvasının Üçüncüsü Düzenlenecek


 

İlimizde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında “Ödüllü 3. Buruciye Satranç Turnuvası” düzenlenecek.

Şehrimizde kültürel ve sosyal faaliyetlerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Sivas İl Özel İdaresinin kamu şirketi olan Buruciye A.Ş. bu kez de satranç turnuvasının üçüncüsünü düzenleyecek.   

Sivas'ın tarihi ve kültüründe büyük öneme sahip olan Buruciye Medresesi'nde 19-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuva, Türkiye Satranç Federasyonu Sivas İl Temsilciliği'nin yönetiminde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek. Turnuvaya, önceki yıllarda olduğu gibi Sivas’ın yanı sıra Türkiye genelinden pek çok yarışmacının katılması bekleniyor.

Turnuva; Sivas Valiliğimiz koordinesinde Buruciye A.Ş. sponsorluğunda İl Özel İdaremiz, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Satranç İl Temsilciliği ve Satranç Federasyonunun destekleri ile gerçekleşiyor. 

Satranç turnuvasına Türkiye Satranç Federasyonu lisanslı tüm illerin sporcuları katılabilecek. Kayıtlar Türkiye Satranç Federasyonu Sivas il temsilciliğinin internet sitesi (http://sivas.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form) kayıt modülünden yapılacak. Turnuva dört kategoride gerçekleştirilecek ve dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek.

Sayfa Başı