Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


İl Genel Meclisi Mart Ayı Toplantıları Başladı
Sivas İl Genel Meclisi mart ayı toplantıları meclis başkanı Sedat Özata başkanlığında başladı. Toplantıların ilk oturumunda şubat ayı il genel meclisi karar özetleri ile encümen karar özetleri okundu.

Meclis Başkanı Sedat Özata, 5 gün sürecek birleşimlerde birçok gündem maddesinin ele alınacağını ifade ederek, toplantıların başarılı geçmesi temennisinde bulundu.

Toplantıların ilk oturumunda, mülkiyeti Sivas İl Özel İdaresine ait Merkez Kılavuz Mahallesi 2519 ada 1 numaralı parselde bulunan kayıtlı taşınmazlardan, G blok zemin kat 5 numaralı bağımsız dairenin, Şeyhşamil Aile Sağlığı Merkezi olarak kullanılmak üzere Sivas İl Sağlık Müdürlüğüne tahsis edilmesine karar verildi. 

Ayrıca meclis, Suşehri ilçesi eski Gökçekent bucağına bağlı Karaağaç köyü isminin “Naiplikaraağaç” olarak değiştirilmesini görüşerek karara bağladı.

Bir hafta devam edecek olan toplantılarda; Sivas İl Özel İdaresi 2016 yılı ‘Faaliyet Raporu’ ile İmar ve Bayındırlık Komisyonuna, Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna, Plan ve Bütçe Komisyonuna, Çevre ve Sağlık Komisyonuna, Gençlik ve Spor Komisyonuna, İçişleri Komisyonuna ve Araştırma-İnceleme Komisyonuna havale edilen konuları görüşerek karara bağlayacak.


Sayfa Başı