Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Altınyayla Heyetinden Genel Sekreterimize Ziyaret
Altınyayla ilçesi merkez Aydın, Rıfat Öçten, Şafak mahalle muhtarları ile Deliilyas Beldesi Gaziosman, Yassıpınar ve Serinyayla mahalle muhtarları ve Bayındır, Tahyurt, Gümüşdiğin, Doğupınar köy muhtarları Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’yı ziyaret etti.

Heyet adına açıklama yapan Antınyayla Muhtarları Dernek Başkanı Abdullah Demir; “Sivas İl Özel İdaremizden herhangi bir talepte bulunmak için gelmedik. Bugünde hem Genel Sekreterimizi ziyaret edelim hem de yapılan çalışmalardan dolayı İdaremize teşekkür edelim istedik. Muhtarlarımızın önemli işbirliği neticesinde bugüne kadar büyük işler, fark edilir yatırımlar gerçekleştirildi. Muhtarlarımız adına sizlerin nezdinde tüm personele teşekkür ediyoruz.” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya ise; “Muhtarlarımız, bu büyük ailenin kırsaldaki önemli birer parçasıdır. Koordinasyon ve uyum kırsala yapılan çalışmalarda, gerçek manada, bizlerin işini kolaylaştırmaktadır. Altınyayla ilçemize yaptığımız ziyaretlerde görüyoruz ki yapılan işler aktarılan kaynaklar yerini buluyor. Kadirşinas halkımız kendisine yapılan hizmetin farkında. Yatırım programını yaparken hem meclisimiz hem muhtarlarımız en isabetli kararları birlikte almaya çalışıyorlar. Bizlerde tecrübeli ekibimizle ve ekipmanlarımızla en kısa zamanda uyguluyoruz. Bugünde burada bu sürecin mutlu neticelerine tanık oluyoruz.” dedi.


Sayfa Başı