Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Yıldız Dağı’nda “Valilik Kupası Kayak Yarışları” Yapılacak
İlimizin önemli marka değerleri arasında yer alan, vatandaşlarımızın sosyal-sportif ihtiyaçlarına cevap veren ve istihdama da önemli katkı yapan Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi’nde Valiliğimizce kayak yarışmaları düzenlenecek.

Bir süre önce sezonu renkli görüntülerle açan ve gece kayak keyfi de yaşatan Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi’nde bu defa da kayak yarışmalarının ikincisi düzenlenecek. Gerek şehrimizden ve gerekse de çevre illerden yoğun ilgi gören Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi’nde “Valilik Kupası Kayak Yarışmaları” 01 Ocak 2017 Pazar günü yapılacak. Kayaklı koşu, snowboard ile alp ve kuzey disiplini kategorilerinde yarışların yapılacağı Yıldız Dağı’ndaki etkinlikler kapsamında meşaleli ve havai fişekli kayak gösterileri de düzenlenecek.

Dereceye giren sporcuların ödüllendirileceği yarışmalar için en geç 01 Ocak 2017 Pazar günü saat 12.00’ye kadar yarışmacı kabul edilecek. Yarışmaya müracaat etmek isteyenler Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezine yarışma saatine kadar müracaat edebilecekler.

Valiliğimizin yanı sıra, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Buruciye A.Ş. ve Kayak İl Temsilciliğinin de katkı sağlayacağı organizasyona, vatandaşların yoğun ilgi göstermesi beklenirken, yarışlarda halka ikramlarda bulunulacak. Ulaşımın ücretsiz olacağı organizasyon için Tarihi Jandarma Binası önünden saat 09.00’da servisler Yıldız Dağı’na hareket edecek.
Sayfa Başı