Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
| 01 Meclis Başkanı
| 02 Başkanlık Divanı
| 03 İl Encümeni
| 04 Meclis Üyeleri
> 05 Meclis Gündemi
| 06 Meclis Karar Özetleri
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

 


İl Genel Meclisi > 05 Meclis Gündemi

Meclis Gündemi
05 Meclis Gündemi 


T.C.

SİVAS İL ÖZEL İDARESİ

İl Genel Meclisi

2018 Yılı Temmuz Ayı ToplantısıGÜNDEMToplantı Yeri    : İl Genel Meclisi Toplantı Salonu

Toplantı Günü    : 02 Temmuz 2018 Pazartesi ve devamı iş günleri.

Toplantı Saati    : 11.00
1-    Açılış ve Yoklama.

2-    Haziran 2018 ayı meclis karar özetlerinin okunması.

3-    Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna havale edilmiş olan; Merkez Malazgirt İlkokulu ve Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunun bahçe düzenlemesi ihtiyaç durumunun incelenmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi.

4-    İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilmiş olan; İmranlı İlçesi Ortaköy Köyüne yapılan yeni yolun Köyyolu yol ağına alınması hakkındaki önergenin görüşülmesi.

5-    İmar ve Bayındırlık Komisyonu ile Hukuk Komisyonuna havale edilmiş olan; Altınyayla İlçesi Harmandalı, Taşlıhüyük ve Kızılhüyük Köyleri arasındaki kestirme yol olarak kullanılan arazi yolunun düzeltilerek İl Özel İdaresi 2. derece yol ağına alınması hakkındaki önergenin görüşülmesi.

6-    Tarım ve Orman Komisyonuna havale edilmiş olan; Gemerek İlçesi Çat Köyüne yapılan sulama kanallarına su yetersiz geldiğinden köyün üst tarafına gölet yapılması hakkındaki önergenin görüşülmesi.

7-    Çevre ve Sağlık Komisyonuna havale edilmiş olan; Yıldızeli İlçesi Belcik Köyü sağlık ocağının bakım ve onarım durumunun incelenmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi.

8-    Gençlik ve Spor Komisyonuna havale edilmiş olan; Altınyayla İlçesi okullar bölgesi yanındaki alana halı saha yapılıp yapılamayacağı konusunun incelenmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi.  

9-    İçişleri Komisyonu ile Araştırma ve İnceleme Komisyonuna havale edilmiş olan; Doğanşar İlçesi Kozlu-Ütük-Karkın-Beşağaç Köyleri gurup yolunun Karkın ve Ütük Köyleri arasında heyelan olduğundan, bu köyler arasındaki diğer yolun yol ağına alınması hakkındaki önergenin görüşülmesi.

10-    Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmiş olan; İlimizde çöp toplama hizmetinden faydalanan köy sayısı ile konteynır dağıtım kriterlerinin neler olduğu ve konteynır ihtiyacı bulunan köylerin ihtiyacının karşılanabilmesi için ne kadar bütçe gerektiği konularında inceleme yapılarak meclisin bilgilendirilmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi.

11-    İl Özel İdaresiyle ilgili konularda sözlü ve yazılı soru-cevap bölümü.

12-    Dilek ve temenniler.                                                                                                                      Sedat ÖZATA

İl Genel Meclisi Başkanı

ilgili Dosya(lar): Bilgisayariniza indirmek icin klikleyin
2005 - 2013 Yılları İl Genel Meclis Gündemleri

2014 Yıllı İl Genel Meclis Gündemleri

Sayfa Basi